ÜNİ 101 `ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GİRİŞ` DERSİ
Bölüm Tanıtımları
Sayfanın kolay yazdırılabilir şeklini görüntülemek ve yazdırmak için buraya tıklayınız ..
tr>
ANKARA DEVLET KONSERVATUVARI
        TÜM BÖLÜMLERİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    Konservatuvar Resital Salonu (Beytepe Yerleşkesi)
      
BAŞKENT O.S.B. TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU
        İNŞAAT TEKNOLOJİSİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Derslik 9 (Malıköy/Sincan)
        HARİTA KADASTRO 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Derslik 10 (Malıköy/Sincan)
        BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Derslik 11 (Malıköy/Sincan)
        İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Derslik 12 (Malıköy/Sincan)
        MAKİNE 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Derslik 13 (Malıköy/Sincan)
      
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
        DİŞ HEKİMLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 14:00    Ayhan ENACAR Dersanesi (Sıhhiye Yerleşkesi)
      
ECZACILIK FAKÜLTESİ
        ECZACILIK 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Eczacılık Fakültesi Konferans Salonu (Sıhhiye Yerleşkesi)
      
EDEBİYAT FAKÜLTESİ
        ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    ZK/B2-05 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        ALMANCA MÜTERCİM - TERCÜMANLIK 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    Prof.Dr.Emel DOĞRAMACI Amfisi (Edebiyat Fakültesi)
        AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    Bedrettin CÖMERT Salonu (Edebiyat Fakültesi)
        ANTROPOLOJİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B8 B03 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        ARKEOLOJİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    B12-203 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    B8-11K / 101 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B5/BK Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        FELSEFE 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B9-105 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    B2-1K/105 Nolu Derslik(Edebiyat Fakültesi)
        FRANSIZCA MÜTERCİM - TERCÜMANLIK 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    Prof.Dr.Emel DOĞRAMACI Amfisi (Edebiyat Fakültesi)
        İNGİLİZ DİL BİLİMİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B4-103 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI 03 Ekim 2019 Perşembe 14:00    Bedrettin CÖMERT Salonu (Edebiyat Fakültesi)
        İNGİLİZCE MÜTERCİM - TERCÜMANLIK 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    Prof.Dr.Emel DOĞRAMACI Amfisi (Edebiyat Fakültesi)
        PSİKOLOJİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Prof.Dr.Emel DOĞRAMACI Amfisi (Edebiyat Fakültesi)
        SANAT TARİHİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    304 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        SOSYOLOJİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    B4/ZK/03 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        TARİH 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    B42-K203 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    B8 Z02 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
        TÜRK HALK BİLİMİ 03 Ekim 2019 Perşembe 14:00    B9 - 205 Nolu Derslik (Edebiyat Fakültesi)
      
EĞİTİM FAKÜLTESİ
        ALMAN DİLİ ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    B-102 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKN. ÖĞRT. 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    D3 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B-4 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Temel Eğitim Bölümü A-Z05 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B-2 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        FRANSIZ DİLİ ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    B Blok 104 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    Matematik ve Fen Bilimleri Konferans Salonu (Eğitim Fakültesi)
        İNGİLİZ DİLİ ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    YAB Binası Giriş Kat Toplantı Salonu (Eğitim Fakültesi)
        KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B3 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B-1 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Temel Eğitim Binası A-Z09 Derslik (Eğitim Fakültesi)
        ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B9/203 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B10 A202 - A302 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Temel Eğitim Binası A-101 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
        TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 11:00    B9/203 Nolu Derslik (Eğitim Fakültesi)
      
FEN FAKÜLTESİ
        AKTÜERYA BİLİMLERİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Ömer ESENSOY Salonu (Aktüerya Bölümü)
        BİYOLOJİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    Altan GÜNALP Salonu (Biyoloji Bölümü)
        İSTATİSTİK 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    2 Nolu Derslik (İstatistik Bölümü)
        KİMYA 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    F Dersliği (Kimya Bölümü)
        MATEMATİK 03 Ekim 2019 Perşembe 15:00    24 Nolu Derslik (Matematik Bölümü)
      
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON FAKÜLTESİ
        FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    1-T1 Nolu Derslik (Sağlık Bilimleri Fakültesi)
      
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
        GRAFİK 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Grafik Bölümü Teorik Dersliği
        HEYKEL 03 Ekim 2019 Perşembe 11:00    Seminer Salonu I (Güzel Sanatlar Fakültesi)
        İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    Prof.Dr. Gülsen CANLI Konferans Salonu (Güzel Sanatlar Fakültesi)
        RESİM 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Adnan TURANİ Konferans Salonu (Güzel Sanatlar Fakültesi)
        SERAMİK 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Bilgisayar Laboratuvarı (Güzel Sanatlar Fakültesi)
      
HACETTEPE ANKARA SANAYİ ODASI 1.OSB MYO
        ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI TEKNOLOJİSİ 03 Ekim 2019 Perşembe 11:00    ASO 1. ASORA İş Merkezi (Hacettepe Ankara Sanayi Odası 1.OSB MYO-Sincan)
        ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI TEKNOLOJİSİ (İ.Ö) 03 Ekim 2019 Perşembe 11:00    ASO 1. ASORA İş Merkezi (Hacettepe Ankara Sanayi Odası 1.OSB MYO-Sincan)
        ELEKTRİK 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    ASO 1. ASORA İş Merkezi (Hacettepe Ankara Sanayi Odası 1.OSB MYO-Sincan)
        ELEKTRİK (İ.Ö) 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    ASO 1. ASORA İş Merkezi (Hacettepe Ankara Sanayi Odası 1.OSB MYO-Sincan)
        ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    ASO 1. ASORA İş Merkezi (Hacettepe Ankara Sanayi Odası 1.OSB MYO-Sincan)
        ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İ.Ö) 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    ASO 1. ASORA İş Merkezi (Hacettepe Ankara Sanayi Odası 1.OSB MYO-Sincan)
        MAKİNE 03 Ekim 2019 Perşembe 14:00    ASO 1. ASORA İş Merkezi (Hacettepe Ankara Sanayi Odası 1.OSB MYO-Sincan)
        MAKİNE (İ.Ö) 03 Ekim 2019 Perşembe 14:00    ASO 1. ASORA İş Merkezi (Hacettepe Ankara Sanayi Odası 1.OSB MYO-Sincan)
      
HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ
        HEMŞİRELİK 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    Kültür Merkezi Kırmızı Salon (Sıhhiye Yerleşkesi)
      
HUKUK FAKÜLTESİ
        HUKUK 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    A4-Amfi (Hukuk Fakültesi)
      
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
        AİLE VE TÜKETİCİ BİLİMLERİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Prof.Dr. İsmet ERGUN Amfisi - A1 Amfi (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
        İKTİSAT 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    Tuğrul ÇUBUKÇU Salonu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
        İKTİSAT (İNG.) 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    Tuğrul ÇUBUKÇU Salonu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
        İŞLETME (İNG.) 03 Ekim 2019 Perşembe 14:30    Tuğrul ÇUBUKÇU Salonu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
        MALİYE 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Tuğrul ÇUBUKÇU Salonu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
        SAĞLIK YÖNETİMİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    Prof.Dr. İsmet ERGUN Amfisi - A1 Amfi (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
        SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    Tuğrul ÇUBUKÇU Salonu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
        SOSYAL HİZMET 03 Ekim 2019 Perşembe 15:30    Tuğrul ÇUBUKÇU Salonu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
        ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG.) 03 Ekim 2019 Perşembe 11:30    Tuğrul ÇUBUKÇU Salonu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
      
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
        İLETİŞİM BİLİMLERİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Yıldız Amfi M2 Nolu Derslik (Beytepe Yerleşkesi)
      
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
        BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Seminer Salonu (Bilgisayar Mühendisliği Bölümü)
        ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Baysal BATMAN Toplantı Salonu (Jeoloji Mühendisliği Bölümü)
        ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. 03 Ekim 2019 Perşembe 14:00    E 4 Derslik (Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü)
        ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG) 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    D 4 Derslik (Endüstri Mühendisliği Bölümü)
        FİZİK MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    D 8 Derslik (Fizik Mühendisliği Bölümü)
        GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    Derslik I (Geomatik Mühendisliği Bölümü)
        GIDA MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 11:00    Seminer Salonu (Gıda Mühendisliği Bölümü)
        HİDROJEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Y4-04 Derslikleri (Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü)
        İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    B-402 Derslik (İnşaat Mühendisliği Bölümü)
        JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Y4-04 Derslikleri (Jeoloji Mühendisliği Bölümü)
        KİMYA MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    D6 Derslik (Kimya Mühendisliği Bölümü)
        MADEN MÜHENDİSLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Y3-06 Derslik (Maden Mühendisliği Bölümü)
        NÜKLEER ENERJİ MÜH. 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    Derslik 1 (Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü)
        MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNG) 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    B-302 Derslik (Makine Mühendisliği Bölümü)
        YAPAY ZEKA MÜHENDİSLİĞİ (İNG) 03 Ekim 2019 Perşembe 10:00    Seminer Salonu (Bilgisayar Mühendisliği Bölümü)
      
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
        BESLENME VE DİYETETİK 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Turuncu Amfi (Sağlık Bilimleri Fakültesi)
        ÇOCUK GELİŞİMİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    506 Nolu Derslik (Sağlık Bilimleri Fakültesi)
        DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:00    Prof.Dr. Soner ÖZKAN Amfisi D Blok (Sağlık Bilimleri Fakültesi)
        ERGOTERAPİ 03 Ekim 2019 Perşembe 10:30    104 Nolu Derslik (Sağlık Bilimleri Fakültesi)
        ODYOLOJİ 03 Ekim 2019 Perşembe 13:40    Prof.Dr. Erol BELGİN Amfisi 1 (Sağlık Bilimleri Fakültesi)
      
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
        AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    34-16 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        AMELİYATHANE HİZMETLERİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    14-04 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        DEZENFEKSİYON, STERİLİZASYON VE ANTİSEPSİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    14-08 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    34-19 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        ECZANE HİZMETLERİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    34-20 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    34-15 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        İLK VE ACİL YARDIM 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    14-05 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        ODİYOMETRİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    Eğitim Ünitesi (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    14-07 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        RADYOTERAPİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    34-12 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    34-18 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    34-13 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
        TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 03 Ekim 2019 Perşembe 09:40    34-21 Nolu Derslik (Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O.)
      
SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU
        BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI 03 Ekim 2019 Perşembe 09:30    Sosyal Bilimler MYO Basri KOCABALKAN Konferans Salonu
        MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 03 Ekim 2019 Perşembe 11:00    Sosyal Bilimler MYO Basri KOCABALKAN Konferans Salonu
        SAHNE VE GÖSTERİ SANATLARI TEKNOLOJİSİ 03 Ekim 2019 Perşembe 14:00    Sosyal Bilimler MYO Basri KOCABALKAN Konferans Salonu
        TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 15:30    Sosyal Bilimler MYO Basri KOCABALKAN Konferans Salonu
      
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
        BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ 03 Ekim 2019 Perşembe 15:30    Spor Bilimleri Fakültesi Yeni Bina 2. Kat Seminer Salonu
        ANTRENÖRLÜK 03 Ekim 2019 Perşembe 13:30    Spor Bilimleri Fakültesi Yeni Bina 2. Kat Seminer Salonu
        REKREASYON 03 Ekim 2019 Perşembe 14:30    Spor Bilimleri Fakültesi Yeni Bina 3. Kat Seminer Salonu
      
TIP FAKÜLTESİ
        TIP 03 Ekim 2019 Perşembe 08:30    M Salonu (Sıhhiye Yerleşkesi)
        TIP (İNGİLİZCE) 03 Ekim 2019 Perşembe 08:30    M Salonu (Sıhhiye Yerleşkesi)

Sonraki Sayfa
Başa Dön
Sıhhiye (Merkez) Kampüsü
Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye, 06100, Ankara
Tel: 0312 305 21 41
Faks: 0312 310 27 99
Hacettepe Üniversitesi
Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı
- 2020 -
Beytepe Kampüsü
Hacettepe Üniversitesi Beytepe, 06800, Ankara
Tel: 0312 297 65 70 (71)
Faks: 0312 299 20 90